Dyskusje o prezentach na imieniny
By AgaM
Maks231 napisał(a):To może być też bilet na jakąś wystawę czy coś :) Bardzo często są one w okolicach 30 złotych właśnie

Też jestem za tym :) Czasami bilet na coś, nawet jeżeli ma się iść samemu, jest bardzo dobrym pomyslem
By TomW
#42896 Jeżeli to ma być drobny prezent to jednak odpuściłbym sobie jakiekolwiek bilety, bo po prostu możemy nie trafić z tym. Lepiej kupić coś popularnego i drobnego, takie rzeczy kupuje się po prostu po to, żeby zaznaczyć, że się pamiętało
By Nowada
TomW napisał(a):Jeżeli to ma być drobny prezent to jednak odpuściłbym sobie jakiekolwiek bilety, bo po prostu możemy nie trafić z tym. Lepiej kupić coś popularnego i drobnego, takie rzeczy kupuje się po prostu po to, żeby zaznaczyć, że się pamiętało

Faktycznie, może lepiej będzie odpuścić, skoro ma to być drobny prezent. Odpuścić na rzecz jakiegoś kubka na przykład, ale takiego bardziej oryginalnego
By cleganebowl
#43191 Jak dla mnie to naprawdę świetnym pomysłem będzie książka (no i zmieścisz się w budżecie): https://www.taniaksiazka.pl/zapach-boga ... 75970.html. Wystarczy wyruszyć po księgarniach, wybór jest tak ogromny, że będzie w czym wybrać. Komuś może podobać się książka ,gdzie drugiej osobie nie przypadnie do gustu,samemu należy zdecydować co chcemy czytać. :)