Dyskusje o prezentach na imieniny
By balance
#1850 To w takim razie to musi być jakiś symboliczny prezent imieninowy, kwota nie jest duża więc można kupić za to po prostu coś słodkiego, jakieś winko albo np jakieś fajne świece zapachowe (takie dobre znajdziesz np. na zapachdomu.pl). A może koleżanka ma jakies hobby albo jeśli macie dobry kontakt to może coś z kontekstu waszej znajomosci co będzie dla Was obojga zabawne jesli to dostanie?
By Wildgift_pl
#2773 Rozsądnego, za tak śmieszną cenę to chyba raczej nic.. :D no , ale zawsze można zaszaleć i kupić coś, co sprawi, że dziewczyna na pewno się uśmiechnie. Przecież trzeba nadać trochę barw naszemu zbyt "poważnemu" życiu. Dlatego polecam Ci stronkę, która jest dla ludzi, którzy chcą kupić prezent za niewiele pieniędzy przy tym licząc na zadowolenie solenizanta. Wpadnij na stronkę poniżej i rozejrzyj się. Pozdrawiam!
_____
www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na wszystkie okazje!
By Gabryella
#2784 na http://finezaupominki.pl w niedziele od 17 masz rabaty, promocje i darmową wysyłkę tam zerknij na pewno coś znajdziesz - sklep ma pamiątki, upominki, gadżety i ubrania, szczegóły na stronie lub na fb http://www.facebook.com/events/279629295417061/
By Prezentujeprezenty
#3813 W tej kategorii cenowej powinnaś bez problemu znaleźć: ciekawą zakładkę do książek (http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/02/prezentuje-drobiazg-dla-mola.html), satynowe wieszaki na ulubione ciuchy (http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/02/prezentuje-garderobiany-gadzet.html) albo oryginalny breloczek (http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/01/prezentuje-pierwszy-prezent-wymyslony.html)