Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By nikita3
#35822 Ciekawym rozwiązaniem na prezent, a raczej upominek bo z tego co rozumiem to o to Ci chodzi będzie np jakaś ciekawa książka. Na pewno przyda Ci się księgarnia internetowa gdzie będziesz mogła znaleźć jakiś ciekawy tytuł. Śmiało możesz u nich sprawdzić http://bit.ly/2zOog1p wielu moich znajomych zamawia tam książki i bardzo sobie chwalą.
By Kaczorek8
#37498 Ja poszukałabym inspiracji na https://kuplio.pl/kupony/bdsklep . To kopalnia pomysłów i propozycji. Sklepy różnych branż w jednym miejscu. Do tego podane wszystkie możliwe kody rabatowe. Zawsze znajdziesz tam aktualne promocje i informacje o darmowych dostawach.
By zatroskanaja
#37795 Moja koleżanka bardzo lubi kosmetyki, wiec skorzystam z oferty tej drogerii https://www.maxdrogeria.pl/ Jest tu bardzo duży wybór kosmetyków damskich do pielegnacji , makijażu , demakijażu itp. Ja chyba jednak zdecyduje się na gotowy zestaw z jej ulubioną marką Soraya. Tu kosmetyki sa bardzo niskich cenach. Jak szukacie na prezent kosmetyków, to ta drogeria ma wiele ofert nie tylko dla kobiet.
By Kaczorek8
#37884 Mam kolejny genialny pomysł. Moja znajoma właśnie zmieniała dział u Nas w pracy , będzie teraz odpowiedzialna za realizację projektu. Znalazłem szkolenie dla niej https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ myślę, że bardzo jej się przyda, nie będą to stracone pieniądze, a inwestycja w rozwój. Co wy na to?
By Nowada
#40573 Według mnie, fajnym prezentem będzie kupienie bonu podarunkowego do wybranego przez Ciebie sklepu- na przykład z kosmetykami lub z ubraniami. Wtedy Twoja koleżanka będzie mogła wybrać sobie sama, na co przeznaczy pieniądze z bon. :D