Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By ruskoff
#31719 Ja mam drukarkę HP i zastanawiam się nad zmniejszeniem kosztów eksploatacji znalazłem na stronie DobreTonery.pl zamienniki akurat ktore idealnie pasuja i są o polowe tansze niz oryginalne tusze tylko jedyne czego sie obawiam to zeby drukarki nie zepsuc sądzicie, ze warto? :)

By Golderniejak
#31936 Wszyscy piszą o duzych urządzeniach jak drukarka czy takie tam a ja myślę, że komputerowcomi to się przyda dobry sygnała wifi żeby internet śmigał :) Zajrzyj sobie na stronę https://www.ceneo.pl/Anteny_Wi-Fi tam widziałam że jast każda antena Wifi - do wyboru do koloru. Myślę że to super prezent.
By Miczek
#32297 Dziś modne są klawiatury mechaniczne. Może to być dobry prezent dla kogoś kto interesuje się komputerami lub grami komputerowymi.
By mondrala
#33037 Myślę że sprzęt z tego asortymentu od tego dobrego producenta powinien byc jak znalazł https://manta.com.pl/product-category/gaming/ Jest tu bardzo dużo ciekawych akcesoriów gamingowych które mu się spodobają. Warto zajrzeć na stronę producenta ponieważ oferty cenowe w sklepach AGD I RTV tego asortymentu są bardzo zadowalające.
By Golderniejak
#33902 Karta muzyczna to najlepszy prezent dla komputerowca. Nie ważne czy gra czy tylko słucha muzyki. Ja szukając trafiłam na ranking najlepszych kart muzycznych https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-kart-muzycznych i poczytałam trochę o nich. Wybrałam taką, która miała najlepsze opinie. Obadrowany jest zadowolony a ja następnym razem też tak będę szukać, Dobrze, że ludzie dzielą się takimi opiniami w sieci.
By klerry
#34143 Jeżeli ma w domu drukarkę to możesz go ucieszyć i ze strony https://dobretonery.pl/ zamówić zamienniki tuszu. Z pewnością na długo mu wystarczą, a dodatkowo powiem, że jakość druku na takich zamiennikach jest praktycznie taka sama jak na oryginalnych więc się opłaca :)