Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By GreenTea
#7932 Uniwersalnym prezentem prawie dla każdego dorosłego będzie kupno jakiegoś ulubionego rodzaju alkoholu. Do tego zawsze można dodać jakiś drobny upominek i gotowe!
By KDych
#8604 Na pewno jest wiele możliwości na to, jaki prezent można kupić księgowej. W mojej firmie kupiliśmy naszej księgowej z Chrzanowa organizer do biura. To był dla mniej bez wątpienia bardzo przydatny prezent, bo jak wiadomo w biurach rachunkowych jest bardzo dużo róznych dokumentów i taki prezent okazał się dobrym rozwiązaniem.
By sandra111
#11486 Czekoladki dla osłody a coś praktycznego co wykorzysta na co dzień. Na przykład nowy program komputerowy który pomoże jej w pracy przykładowo taki http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Coś co znacznie ułatwi jej funkcjonowanie w firmie powinno wpłynąć dobrze na jej samopoczucie. Program ten także łączy się z płatnikiem co na pewno dla księgowej będzie miało znaczenie.
By monikabert90
#30332
paloma napisał(a):Albo kalkulator :D

W sumie to kalkulator nie byłby głupim pomysłem, jeśli chodzi o podarunek dla księgowej ;) Jak myślicie, czy lepszy byłby taki zwykły, prosty kalkulator, czy raczek kalkulator naukowy, na przykład z takich ja na https://seltrade.pl/kalkulatory/kalkulatory-naukowe? W sumie to te kalkulatory naukowe nie są aż takie drogie, a mają naprawdę sporo przydatnych funkcji ;) Chyba jednak taki profesjonalny kalkulator będzie lepszy, prawda?
By Emis
#40241 Widziałam, że ktos wcześniej w temacie wspomniał o takim upominku jak kawa. Wydaje mi sie, że to jak najbardziej dobry pomysł i od siebie moge wam polecić abyście odwiedzili ten sklep https://cupandyou.pl/ . Jest tu bardzo duży wybór kaw oraz moim zdaniem ciekawych zestawów prezentowych, z których jakiś na pewno będzie dobrym upominkiem dla waszej księgowej
By Kryswi
#40528 Uważam, że jednak prezenty związane z pracą dla księgowej nie są dobrym pomysłem, każda kobieta zawsze cieszy się z perfum lub kosmetyków.