Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja

By Doeo
#22713 Bardzo korzystnie cenowo można dostać fotoksiążkę na myselfbooku. Kolory zdjęć nasycone i wyraźne, ale przy tym naturalne. Tworzenie własnej książki sprawia wiele radości, a fotoksiążka będzie dla mamy niesamowitym przeżyciem emocjonalnym. ;)
By hejlo
#23127 u mnie zawsze sprawdzają se książki. mama jest molem ksiażkowym więc jak do niej jadę to kupuje kilka tytułów np tu http://www.gandalf.com.pl/nasze-bestsellery/ i robię jej taki prezent :-) ostatnio kupiłam jej nową książkę lucyny olejniczak o sadze kobiet z ulicy grodzkiej - super książka.
By sasza
#24700 Myślę, że kosmetyki do pielęgnacji zawsze mogą się przydać. Pomyśl o kosmetykach naturalnych - ostatnio coraz częściej się z nimi spotykam. Polska firma Nacomi ma bardzo duży wybór i bardzo dobre ceny. W sklepie kosmetycznym Puderek znajdziesz ich wszystkie produkty: https://puderek.com.pl/73_nacomi. Myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę.
By ynos89
#24823 Dla mamy na 60te urodziny odpowiednim prezentem będzie odmładzający krem na dzień, napinający retinolowa regeneracja Retinol D-Forte 60+. Krem działa na wielu poziomach, pomagając skórze odzyskać młody wygląd. synergiczne działanie sferycznego aktywnego Micro Retinolu i witamina Dpro pomaga widocznie odmłodzić rysy twarzy. BIO-elastyna naśladuje białka skóry właściwej, działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Kompleks proLift tworzy na powierzchni skóry napinającą mikro-sieć, pomagając zapewnić efekt liftingu.
By astrorobert
#24828 Wydaje mi się, że w tym wieku Twoja mama na pewno mimo upływających lat chciałaby ciągle czuć się młodo. A jedyne co może zapewnić jej w tym wieku młody wygląd to porządne kosmetyki. Dlatego idealnym pomysłem dla ciebie będzie zerknąć na stronę http://www.perfektkosmetyka.pl/ , tam zrozumiesz to o czym tutaj ci pisze :)