Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By Jenny
#31175 Mamo, mamo co Ci dam? Jedno serce, które mam.

Takie piękne wiersze pisze mój syn na laurkach na Dzień Mamy i bardzo doceniam wkład jego pracy. Ja dla swojej mamy zawsze che kupić coś przydatnego, dlatego w tym roku chciałabym dać jej portfel, ponieważ jej obecny pamięta odległe czasy. Ja mam teraz porządny skórzany portfel marki Betlewski. Kiedyś mama go oglądała i spodobał jej się, dlatego też jej taki kupię tylko kolor bardziej stonowany. Ja swój brałam ze strony zeskory.com, mieli dość korzystne ceny i spory wybór. Markę znałam już wcześniej więc wiedziałam, że i tym razem nie zawiodę się na jakości. Portfel ma wiele przegródek i zabezpieczenie przed kradzieżą z kart RFID. Kupując go był już ładnie zapakowany w pudełeczku, co na pewno jest dodatkowym plusem. Ja postawiłam na kolor czerwony;)
Obrazek
Obrazek

By AnnaJoanna333
#32397 Ja zwykle na takie okazje kupuję np. szlafrok, piżamę albo zestaw ręczników - eleganckie, z klasą i przydatne. Chyba najbezpieczniejsza opcja, kobiety w tym wieku lubią takie prezenty :). Ostatnio kupowałam babci ze sklepu KZ https://sklep.kz.com.pl/ szlafrok i bardzo jej się spodobał, także polecam :D.
By aleksandra12
#35023 Moja mama w tym roku również kończy 60 lat. Chciałabym na tę okazję podarować jej coś wyjątkowego. Może zdecyduję się na jakąś skórzaną torebkę? Na pewno chcę też zamówić fotoksiążkę od CEWE, w kórej zamieszczę nasze wszystkie wspólne zdjęcia. Myślę, że taka pamiątka to dobry pomysł.
By marina
#37865 Bardzo ładny ten portfel jednak podarowałam mamie już taki rok temu tak wiec w tym roku nie dostanie kolejnego.Jak równiez w kilku następnych latach. Portfel jest bardzo dobrej jakosci tak wiec mama powinna pochodzić z nim kilka lat.

Dla mamy polecam
komplet filiżanek
zastawę stołową
ewentualnie w przypadku mniejszych funduszy jakiś fajny kubeczek z zaparzaczem:
https://home-sklep.pl/blog/w-czym-parzyc-herbate

Poczytajcie sobie tutaj
By Filenisss
#37933 Taka okazja wymaga już większego prezentu. Na pewno mama ucieszy się jeżeli przygotujecie dla niej samodzielnie tort. Podejmiecie się takiego wyzwania? Z pomocą dekoracji i akcesoriów cukierniczych od http://www.sklep.savpol.pl na pewno będzie to dużo łatwiejszym zadaniem :)
By felicja122
#38948 Może jakąś biżuterie ? albo tak jak poprzedniczki polecaly skórzany portfel ?:) Też uważam, że portfel jest to świetny prezent z racji takiej, że jest bardzo praktyczny ;) Jaa od siebie z czystym sumieniem mogę polecić https://www.e-azur.pl/portfele/portfel-damski-skorzany-christopher-creazioni-czerwony-z-wbudowanym-zabezpieczeniem-kart-kredytowych ! jest piękny, wygodny i bardzo dobrze wykonany