Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By anielka
#39484 A ja zastanawiam się czy by nie sprezentować mamie zabiegu kosmetycznego, a może masaż lub dzień w spa? Ojciec podpowiada, żeby wysłać ją na zabieg laserowy http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/, że już od jakiegoś czasu o czymś takim mówi, tylko zebrać się nie może. Co myślicie o takim nietypowym prezencie?

By ulala13
#39549 Może nie mam nowoczesnego podejścia, lecz uważam, że najlepszym pomysłem na prezent dla Mamy to prosty bukiet kwiatów. W tym dniu liczy się pamięć, a nie drogie prezenty. Kwiaty można wysłać kurierem, co zwiększy efekt. Taką usługę można zamówić w kwiaciarni internetowej, np. https://www.laflora.pl/pol_m_OKAZJE_Dzien-Matki-1874.html
By sylwia4012
#39635 A może w prezencie dla mamy kupicie komplet mebli ogrodowych z technorattanu? Tutaj https://gardenspace.pl/komplety-technorattan możecie zobaczyć nowoczesne i stylowe meble od znanego i cenionego producenta. Takie meble ma w swoim ogrodzie moja mama i chwaliła je nie raz za wygodę i jakość wykonania.