Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By nazawszestefan
#61 Cześć.

Poszukuję jakiegoś prezentu dla swojej mamusi, która jest już troszeczkę wiekowa ma 60 lat. Szczerze powiedziawszy żaden pomysł nie przychodzi mi do głowy, stąd też pytam was o zdanie. Wiadomo, że dla starszej osoby wszelkie głupie, śmieszne itp prezentu odpadają.. Szukam czegoś oryginalnego ale zarazem z klasą i stylem. Jak myslicie co bedzie dobrym prezentem od kochanego synka ?

By veto
#90 Jeżeli lubi pić herbatę przy kominku, to widziałem w którymś sklepie parzydełko do herbaty. Otwiera się taki dziurkowany pojemniczek, wsypuje herbatę, zamyka i wkłada do wrzącej wody. Fusy wtedy nie latają, a parzydełko można wykorzystać także do mieszania herbaty. Jest zrobione chyba z silikonu odpornego na ciepłą wodę.
By veto
#92 acha, zapomniałem dodać, że do tego można kupić jakiś kubek do kompletu :) Na przykład z napisem Kocham Cię po nalaniu ciepłej wody
By Merlin
#5259 Moja Mama lubi dobre wina czy też likiery i znalazłem
fajny sklep, który jeszcze ma ładnie ozdobione wszytsko :)
ja osobiście myśle o tym
i na dodatek na skrzyneczce mozna cos wygrawerowac :)
http://podarujupominek.pl/prezenty-na-u ... -rose.html

i dodatkowo coś słodkiego

http://podarujupominek.pl/prezenty-na-s ... makow.html
By lilka91
#7570 60 lat to wcale nie tak dużo:) Myślę, że Twoja mama ucieszyłaby się z wizyty w SPA. Moja w tym roku kończy 50 lat i chcemy z bratem zafundować jej wakacje w Dziwnowie. Znalazłam hotel ze SPA na http://www.starydziwnow.pl/pl Zależy nam by wypoczęła i dobrze się bawiła. Jest osobą, która myśli o sobie na samym końcu. Należy jej się chwila relaksu:)
By cherycherylady
#7723 Ja z siostrami szykujemy mamie prezent niespodziankę, to po pierwsze ;) Secundo prezent ten nie będzie typowy, chcemy z mamy zrobić gwiazdę choć na chwilę;)
Znalazłyśmy fajną koncepcję naszej prasy, jeśli ktoś chciałby skorzystać to proszę bardzo ;) http://www.gazetomania.pl/prezent-na-dz ... 63#opening
Prezent dla Mamy, nie tylko na Dzień Matki mi się wydaje. Jeśli ktoś chce zrobić tę przyjemność mamie to proponuję ;)