Dyskusje o prezentach dla mamy
By abrarie
#53767 Polecam masaż bańką chińską od http://marektuszynski.pl/ - Najlepsze rezultaty przyniesie seria minimum 10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Dlatego jako masażysta polecam go każdemu, kto chciałby zredukować cellulit, a przy okazji rozluźnić mięśnie i zmniejszyć bolesne objawy ze strony kręgosłupa.
By AlexJoe
#53897 Na 60 kupiłam mamie ekspres Philipsa https://www.it-shop24.pl/pl/p/Automatyc ... -3200/3356 w dobrej cenie. Niższej nie znalazłyśmy z siostrą. Wybrałyśmy na prezent ekspres, bo nasza mama uwielbia kawę i już od dawna się przymierzała do zakupu, ale nie mogła się zdecydować. :D Zawsze można kupić dobrą kawiarkę, albo french press ;)
By an_ada
#55896 Moja mama wymarzyła sobie na prezent... ODKURZACZ :) ha! ale nie byle jaki bo bezprzewodowy :) Trochę szukania było, bo jak się okazuje temat wcale ni jest taki prosty jakby się mogło wydawać. Ja znalazłam parę wskazówek w wyborze https://portalswiebodzin.pl/odkurzacze- ... cic-uwage/ Mama szczęśliwa mimo, ze prezent tak naprawdę wybrała sobie sama :D
By Ula.Kula
#56083 Razem z siostrą i braćmi postanowiliśmy w tym roku już zamówić prezent na święta dla mamy, bo znaleźliśmy genialny sklep internetowy https://cudnydom.pl/ Zestaw pięknych świec już jest w drodze - wiemy, że mama będzie zachwycona ! :)