Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By mariette
#29283 Ja też najpierw pod uwagę biorę to czym interesuje się mój przyjaciel. Ja najczęściej stawiam na gadżety. W tym roku kupiłam w Teletorium słuchawki gamingowe i są całkiem niezłe.
By nikita3
#30503 Mój znajomy ostatnio dostał coś takiego https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-t ... ane-banki/ Pierwszy raz widziałam żeby ktoś dostał na urodziny obraz, ale prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Sama teraz zastanawiam się nad taką opcją, bo szukam prezentu dla swojej przyjaciółki.
By paniola
#30793 Mój przyjaciel jest w trakcie wykanczania mieszkania, dlatego postanowiłam sprawic mu taki prezent, który nieco ożywi jego wnętrze. Fototapeta http://fototapetyinfo.pl/ moim zdaniem bedzie najlepszym pomysłem w tym wypadku. Fototapeta sprawdza się w każdym wnętrzu. Potrafi powiększyć optycznie pomieszczenie, nadać klimatu, ocieplić wnętrze. Na stronie www.picassi.pl można zaprojektować swoją własną fototapetę, wybrać zdjęcie, dopasować rozmiar, ustawić kadr, wybrać materiał i zamówić z rabatem. Także myśle, ze jest to nie tylko świetne rozwiązanie jako prezent, ale także do własnego mieszkania można zaprojektować swoją własna, nieepowtarzalną fototapete.