Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By tymekalex91
#53450 Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w salonie masażu. Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał z tego typu masaż dla dwojga Warszawa. Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?
By marina
#53518 Spoko, tylko jeżeli chcesz komuś podarować sprzęt, który leżał już u Ciebie w szafce dajmy na to osiem miesięcy, to automatycznie gwarancja będzie już krótsza niż przy dopiero co zakupionej rzeczy... taki prezent bez okazji dla kogoś bardzo bliskiego - okej, ale średnio to widzę w dalszych relacjach.

Jeśli lubicie niegrzeczne doznania polecam taki masaż erotyczny w Warszawie: https://orientmasaz.pl/warszawa/ Można wybrac się również we dwoje.
By renulka
#53588 Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka fajnym pomysłem może być romantyczny wyjazd we dwoje. To znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu, relaksu i rozmowy, na którą często brakuje czasu. Ja wykupiłam taki pobyt w Hotelu Klimek****SPA w Muszynie - to połączenie prezentu na zbliżający się Dzień Chłopaka oraz naszą rocznicę. Planuję romantyczną kolację we Dwoje, relaks w jacuzzi, wycieczki rowerowe i masę czasu razem. Myślę, że to będzie bardzo udany czas!
By mikadusia
#53628 Mój narzeczony najbardziej lubi sportowe i motoryzacyjne prezenty. Często kupuję mu przejażdżki jakimiś fajnymi autami, kursy doszkalające z jazdy w trudnych warunkach i wejściówki na jakieś imprezy moto. A jak nie temat aut to wtedy udział w jakiś imprezach sportowych, karnety do siłowni albo na treningi z fajnymi trenerami. Z tego co wiem, na ten moment jest bardzo zadowolony z moich pomysłów :)