Dyskusje o prezentach dla kobiet
By dobrarada
#2762 Jeśli to osoba, która pracuje nad sobą i chce poprawiać swoje relacje z innymi osobami, polecam "Asertywność na co dzień" Agnieszki Wróbel. Jeśli jest Mamą, "Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?" Natalii i Krzysztofa Minge będzie strzałem w 10 :)

By Wildgift_pl
#2768 Zaćmienie ? To nie problem. Ha, skoro prezent dla dziewczyny to fajnie by było sprawić jej coś zwariowanego, co wywoła wielki uśmiech na jej twarzy. Fajnym dodatkiem do jakichś perfum mogłaby być jadalna bielizna z cukierków, albo jakiś fajny zestaw. Wszystko znajdziesz na sprawdzonej stronie, gdzie znajdują się fajne rzeczy, przystępne ceny i super obsługa. Zajrzyj, a nie pożałujesz. Dziewczyna na pewno byłaby zadowolona. :)
Pozdrawiam!
_____
www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na każdą okazję!
By mathiass
#11775 Wyjątkowy prezent dla smakoszy herbaty i nie tylko.
Obrazek
Prezent który urozmaica zwykłe picie herbaty i wzbogaca wygląd wnętrza.
Chińska metoda parzenia herbaty KungFuCza, to istne przedstawienie urozmaicające każde spotkanie.
Obrazek
Już w ósmym wieku w Chinach na dworze Cesarza parzenie herbaty było czymś wyjątkowym.
Nie zastanawiaj się więcej tylko odwiedź nas na naszych stronach! ^^
Obrazek
http://kungfutea.pl/
https://www.facebook.com/KungFuHerbata?ref=aymt_homepage_panel
By Bella89
#29336 A może po prostu spytaj się ukochanej co chciałabym dostać? Ja przykładowo powiedziałam wprost chłopakowi, że chce żeby w drogerii Puderek mi kupić rzęsy doklejane i klej do nich https://puderek.com.pl/kleje-do-sztuczn ... 22-ml.html . No i otrzymałam to co chciałam. Wolałam powiedzieć mu wprost jakby mi miał kupić coś co mi się nie przyda.
By AnetkaS
#30621
Bella89 napisał(a):A może po prostu spytaj się ukochanej co chciałabym dostać? Ja przykładowo powiedziałam wprost chłopakowi, że chce żeby w drogerii Puderek mi kupić rzęsy doklejane i klej do nich https://puderek.com.pl/kleje-do-sztuczn ... 22-ml.html . No i otrzymałam to co chciałam. Wolałam powiedzieć mu wprost jakby mi miał kupić coś co mi się nie przyda.


Dobry klej do rzęs jest też w ofercie Beauty Lashes: https://beautylashes.pl/kleje