Dyskusje o prezentach dla kobiet

By johny5a
#35769 W prezencie możesz zafundować wam niezapomnianego sylwestra w hotelu Las-Woda jest to bardzo dobra lokalizacja w której na pewno byście spedzili bardzo miło taką imprezę. Jest tam dobre jedzenie, wykwintne alkohole i bardzo dobrze dobrana muzyka. Po za tym standard hotelu jest bardzo wysoki więc na pewno twoja wybranka ucieszyłaby sie z takiego prezentu.
By zatroskanaja
#36041 A ja zdecyduję się chyba na okulary przeciwsłoneczne na prezent dla siostry. Ostatnio narzekała że jej są brzydkie, stare, niemodne itp. Znalazłam takie https://iokulary.pl/product-pol-24534-V ... 21513.html Lekkie z tworzywa sztucznego, modny kształt kocie oko. Mam nadzieję że z takiego prezentu siostra się ucieszy.
By BasiaBasia
#36074 Ja proponuję biżuterię ręcznie robioną, która jest wyjątkowa i unikatowa. Często robiona w pojedynczych egzemplarzach przez co niepowtarzalna. Mnie zauroczyła biżuteria sutasz, jest ona bardzo stylowa. Mam już kilka egzemplarzy modnych kolczyków z chwostami ale te sutasz są moimi ulubionymi. Polecam https://malafabryczka.pl/kategoria/kolczyki-sutasz/139 mają dużo ciekawych wzorów. Na pewno znajdzie się tam coś odpowiedniego dla dziewczyny brata.
By Melancholijna
#36332 Może jakieś zabawne t shirty dla kobiet? Może nawet o tematyce świątecznej, każdy doceni dodatkowy element garderoby, a śmieszna koszulka potrafi solidnie rozładować atmosferę i po prostu sprawdza się jako prezent. A jak się nie spodoba to po prostu trafi jako koszulka do spania :lol:
By mikalinka
#36524 Mój chłopak co roku wręcza mi jakiś łańcuszek, najczęściej z https://www.ekokarat.pl/pl/verona Bardzo lubię moment gdy niespodziewanie wyciąga z kieszeni małe pudełeczko. Dobrze, stało się to tradycją i nie powinnam być zaskoczona, ale za każdym razem to cieszy mnie tak samo :) A nawet bardziej.