Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Waldii87
#12907 Jeżeli jest ona nowa to na pewno nie macie jakiegoś pomysłu, bo jej nie znacie. Najlepszym prezentem i najbardziej pewnym będzie zamówienie jakiś pięknych kwiatów. Ja mam sprawdzoną kwiaciarnie, a mianowicie chodzi o http://www.twojekwiaty.pl/ i gwarantuje, że na pewno na niej się nie zawiedziecie ;)

By olakarola
#38421 Nie znam waszej szefowej a zwłaszcza jej charakteru ale może spróbuj wykupić jej wróżbę? Mówię poważnie bo sama tak zrobiłam i wyszło ciekawie. Skorzystaj z tej strony http://wrozby24.com.pl/ bo tam korzystałam i za nich ręczę. Oczywiście to tylko propozycja.
By onomato5
#38441 Jak dla mnie zawsze przyda się coś, co używa się w biurze. Takie osobiste prezenty mogą być nietrafione ;) my naszej kupiliśmy (uwaga, uwaga :D) tonery do drukarek w różnych kolorach. Braliśmy od nich toner-tusz.pl
Ogólnie to jak zobaczyła ten prezent, strasznie się śmiała, ale była zadowolona. :P powiedziała, że się mega przydadzą!
By Malorje
#38568 Wydaje mi się, że w tym przypadku warto jest podarować takiej osobie kosz prezentowy. W środku mogą znajdować się smakołyki, słodycze bądź nawet oryginalne alkohole, które normalnie nie znajdują się na wszystkich sklepowych półkach. Weź pod uwagę tę stronę https://wyslijprezent.com.