Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By sandra111
#12841 Zależy czy szef był lubiany czy też nie ;) Jeśli był lubiany to warto zrobić zrzutkę i zafundować mu odpoczynek np tutaj http://windsorhotel.pl/ . Las, niedaleko Zalew Zegrzyński czyli idealne warunki żeby odpocząć :) A jeśli nie był lubiany to nic bym nie dawał w prezencie prócz grzecznego "do widzenia"
By Rekin
#13811 My chcemy zrobić szefowi dość nietypowy prezent. Zawsze zwracał uwagę czy mamy odpowiednie obuwie robocze więc w prezencie dostanie miedzy innymi takie własnie buty https://www.glovex.com.pl/shop/pl/c/Trzewiki-polbuty-sandaly/150 Bo chyba najbardziej kojarzy nam się z butami roboczymi. Ma poczucie humoru więc zrozumie nasze intencje ;)
By heniutek
#24230 U nas ostatnio była duża rotacja i część kierowników poszła do innych oddziałów. Zamówiliśmy im fotokalendarze CEWE. Koszt nie był duży, ale liczy się przede wszystkim efekt, a ten był naprawdę niesamowity. Takiego wzruszenia to ja już dawno nie widziałem. Ostatnio widziałem na fejsie u jednego z dyrektorów, że fotokalendarz już jest zawieszony w nowym gabinecie i czeka na rozpoczęcie nowego roku.