Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Zefir_XYZ
#25539 Byłemu szefowi kupiliśmy na odejście prezent marzeń 2 atakcje do wyboru. Z tego co wiem wziął jazdę jakimś sportowym autem. Jeśli człowiek woli przeżycia od materialnych rzeczy to będzie zadowolony. Moim zdaniem lepsze to niż długopis z grawerem czy inne zbędne przedmioty
By aleks234
#26032 . Seksowne i atrakcyjne dziewczyny doskonale wiedzą, jak sprawić Tobie przyjemność i odprężyć po ciężkim dniu. Na http://www.escorts-ladies-london.co.uk/ znajdziesz ofertę dziewczyn, z którymi możesz spotkać się na terenie całego Londynu. Umów się od razu.
By Aneczka21
#28866 Myślę, że szef, jako osoba na wysokim stanowisku ucieszy się z eleganckiego pióra bądź długopisu. Na https://dlugopisygrawerowane.tumblr.com/ znajduje się dużo informacji na temat długopisów grawerowanych. Dopasowanie odpowiedniego tekstu pozwoli na obdarowanie przełożonego wyjątkowym, spersonalizowanym prezentem. ;)
By Handsom
#29195 To prawda - coś z tego typu gadżetów na pewno się sprawdzi no chyba, że wiadomo że szef ma już ich sporo, bo dawaliśmy je na urodziny, imieniny itd... Co nie zmienia faktu, że wśród galanterii takiej typowo biznesowej na pewno znajdzie sie coś oryginalnego. My ostatnio zastepcy prezesa na odejscie fundnęlismy torbę skórzaną z galante.pl Zawsze chodzil w takiej "przeżytej", aż chciało mu sie kupic porządną ;p Niespodziewanie nadarzyła sie okazja - będzie mial na nowa droge ;D
By olakarola
#30744 A może jako prezent skórzana torba na laptop coś w tym stylu https://itnes.pl/torby-i-plecaki-hp/hp- ... h72aa.html Elegancko i na pewno się przyda a wystarczy tylko dobrać odpowiednią torbę i prezent ja ta lala. Oczywiście na stronie są też inne modele także coś dobierzecie.