Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By PatrycjaM
#45635 Hmm to może w takim razie warto zastanowić się nad zakupem dobrego kosza prezentowego z bogatym wkładem? Jeśli będziecie na etapie poszukiwań to śmiało polecam odwiedzić https://smaczajama.pl/pl/c/Kosze-delikatesowe/24 gdzie znajdziecie wyjątkowe propozycje na różne okazje, w tym także zbliżający się okres świąteczny. Mam nadzieję, że dobrze wybierzecie, a szef będzie zadowolony z prezentu jaki otrzymał :)
By Lidka_123
#45645 Najlepiej byłoby kupić coś, co związane jest z jego zainteresowaniami. Lecz jesli nie znacie jego zajawek, to może dobry alkohol, albo jakiś klasyczny długopis dobrej marki, albo spinki do mankietów?
By Anka21
#50503 Ja mimo wszystko postawiłabym na coś bardziej eleganckiego. Pamiętajcie, że odejście z miejsca, gdzie się pracowało przez dłuższy czas, to poważne przeżycie. Warto stanąć na wysokości zadania i faktycznie podarować byłemu już szefowi coś wartościowego. Słyszałam, że u znajomej w firmie podarowali szefowi spinki z https://pewienpan.pl/pol_m_Produkty_Akc ... e-180.html i myślę, że dla faceta może być to faktycznie dobrym pomysłem na prezent. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
By KasiaMel
#55571 W takim razie mogę polecić Wam, abyście także odwiedzili podczas poszukiwań tego typu upominków (także w wersji świątecznej) na sklep online Smacza Jama gdzie będziecie mogli znaleźć m.in świetne kosze prezentowe z alkoholem, dobre likiery, kawy, herbaty i wiele innych - https://smaczajama.pl/upload/kosze/Smac ... N_2020.pdf idealna opcja dla każdego wielbiciela słodkości i dobrego trunku :)