Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Izyda
#36533 Niedługo jest Gwiazdka i urodziny mojego taty, więc chcieliśmy wspólnie z bratem kupić mu porządny prezent. Dobrym pomysłem chyba będzie jakiś nowoczesny Telewizor Black Friday . Taki dzień promocji to idealna okazja, aby nabyć markowy sprzęt w niskiej cenie. Na stronie jest świetny ranking, dlatego łatwiej będzie można się zdecydować. Jak sądzicie, to dobry pomysł na upominek?
By paniola
#36623 Wszystko zalezy od tego czym sie interesuje Twój ojciec. Mój własnie za bardzo nie ma konkretnych zainteresowań, ale strasznie lubi dbać o swój wygląd. Beard oil apothecary 87 https://www.gentleman-store.pl/olejek-d ... ary-87-218 to idealny produkt dla posiadaczy brody. Na jedną aplikację wystarczy tylko kilka kropelek także olejek jest bardzo wydajny.
By Artetas
#37652 Ciężko coś własnemu tacie kupić, ja co roku, a nawet częściej mam ten sam problem. W tym roku na gwiazdkę planuje zamówić na http://fabrykaskarpet.pl jakieś ciekawsze skarpety. Może jakieś wzroki świąteczne, albo specjalne skarpety do garnituru? Na pewno się to przyda
By prezent-perfekt.pl
By Bella89
#37692 To co każdy sobie życzy podczas różnych okoliczności to dużo zdrowia. Także można byłoby iść z prezentem w tym kierunku i podarować drugiej osobie przykładowo pakiet badań Świadomy Mężczyzna z Medistore. Taki badań składa się z wielu istotnych badań laboratoryjnych, usg oraz ogólnej oceny lekarza. Dzięki czemu można wykluczyć wiele chorób związanych chociażby z sercem.