Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Menua_pl
#30678 Fajnym i trafionym prezentem dla Twojego Taty może być kupno jakieś fajnej wiatrówki - jest to bardzo dobry prezent dla każdego mężczyzny i na pewno będzie trafiony w takim przypadku. Jeżeli szukasz fajnych i najnowszych modeli - to śmiało zajrzyj na naszą stronę - chętnie pomożemy w wyborze.
By larama
#32169 Mój ojciec kupił sobie ostatnio nowy motocykl i zastanawiałam się co ciekawego mu kupić na urodziny. Stwierdziłam, że skoro ma nową drogą zabawkę to kupię mu coś, żeby zabezpieczyć przed ewentualną kradzieżą motocykla. I zastanawiam się jaką kłódkę mu kupić, na stronie https://www.bricoman.pl/warsztat-i-bhp/warsztat/pudla-koszyki znalazłam kłódkę żeliwną i myślę, że to będzie najlepszy wybór, poza tym nawet stylowo wygląda :D
By BozennaLipinski
#32273 A nie lepiej go gdzieś zabrać, niż kupować kolejny prezent? Ja mojego tatę wzięłam na strzelnicę Progun we Wrocławiu. Ojciec był tak zachwycony tym prezentem, że dawno go nie widziałam w takiej euforii. Także ja bym coś takiego ci doradziła, niż kolejny prezent który odstawi w kąt ;)
By zeneta
#32447 Zawsze nie mogę się doczekać lata, więc gdy już jest piękna pogoda, w mojej szafie przeważają delikatne i zwiewne tkaniny, a w mojej kosmetyczce radosne kolory. Niedawno przyszła zamówiona w sklepie https://kosmetykomania.pl/pol_m_Makijaz ... i-636.html paleta cieni w żywych kolorach żółtym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim i różowym. Jestem nimi zachwycona i nie mogę się doczekać, żeby wypróbować każdy z kolorów.
By Bella89
#32451 Mój ojciec niedługo ma urodziny i miałam niełatwe zadanie, żeby znaleźć dla niego coś odpowiedniego. Nie chciałam podarować mu byle czego- wiadomo... Na szczęście koleżanka zasugerowała mi, żeby rozglądnąć się w sklepie Modini.pl ponieważ można znaleźć tam świetne koszule i nie tylko. Faktycznie znalazłam idealny model dla mojego ojca i myślę, że będzie to doskonały prezent.
By kasia744
#32543 Mojemu tacie zamówiłam ostatnio wina z Francji, na https://winezja.pl/ mają dość duży wybór i ładnie zapakowali na prezent więc była zadowolony. W ogóle uważam że alkohol do dobry pomysł na prezent dla mężczyzny.