Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By KDych
#8386 wszystko zależy już od samej osobowości szefa, więc ciężko jest powiedzieć dokładnie co by pasowało. To jest już kwestia indywidualna. Można szukać inspiracji w sieci jak w tym tekście o tym jaki prezent dla szefa. Na pewno będzie to dobry pomysł, bo wiadomo, że sieci jest zawsze wiele ciekawych rzeczy do znalezienia. Mimo wszystko nie ma się co tak bardzo fiksować na punkcie takiego prezentu.

By kasjopea
#8452 A czemu w ogóle dajesz prezesowi prezent z okazji imienin? Rozumiem urodziny...ale imieniny? To dopiero wygląda na lizustwo!
By KamilaMajewska
#30787 A może jakiś ładny stojak na długopisy, np. taki jak tu: https://www.fototrendy.pl/produkt/stoja ... skory,655/ ? Do tego można dokupić pojemnik na karteczki z długopisem: https://www.fototrendy.pl/produkt/zesta ... znego,656/
taki komplet jest piękny i elegancki, a jednocześnie praktyczny :D
By Arek9
#33994 My w pracy ostatnio zrzuciliśmy się na bardzo eleganckie pióro dla szefa. On zawsze jest elegancki i lubi takie gadżety, więc dobraliśmy tylko odpowiedni do okazji grawer i dostał od całego zespołu właśnie taki prezent. Chyba mu się spodobało, bo cały czas ma go przy sobie i często go używa. Wszystko zamawialiśmy na tej stronie http://www.pensite.com.pl/produkty.php?kategoria=Pi%F3ra, bo mają świetny wybór i dobre ceny.
By Patrycja37
#34685 A sprawdzałeś już sklep z galanteria skórzaną https://adam-baron.pl/pl/c/Dla-niego/41 ?
Warto do niego zajrzeć,na pewno znajdziesz w nim odpowiedni produkt. Sklep oferuje galanterię skórzaną na najwyższym poziomie ,dla ludzi wyjątkowych , eleganckich,nowoczesnych. Ich produkty są solidne,trwałe,zrobione z naturalnej skóry bydlęcej,ręcznie wykonane w kaletniczej manufakturze. Posiadanie ich oznacza wysoki status,podkreśla wyjątkową osobowość,świetnie pasuje na prezent.