Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By mane
#23212 Ja dla przyjaciółki kupiłam ostatnio aparat do mierzenia ciśnienia z haxe.pl. miała ostatnio problemy ciśnienie się jej starsznie wahało i musi mieć pod kontrolą a ten aparat wykrywa nawet arytmię! więc jest super!
By padma
#23298 Ja z reguly umawiam sie z przyjaciolka na prezenty, tak zeby otrzymac to, co nam sie wymarzy :D ostatnio Wiolka chciala takie czerwone szpilki, ktore upatrzyla sobie na multu.pl :) dla mnie bomba.
By uberta
#26423 to ja się może pochwalę jaki to mi sprawiła ostatnio przyjaciółka :) był to bilet na koncert do teatru szekspirowskiego w gdańsku :) oczywiście sobie też kupiła, żebyśmy poszły razem :) a że teatr organizuje dużą liczbę koncertów możecie poszukać na ich stronce http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/koncerty/ odpowiedniego wydarzenia i nic tylko kupić bilety dla bliskiej wam osoby :) z pewnością się ucieszy :)
By aguś1
#26593 Jeśli chcecie zdecydować się na coś naprawdę oryginalnego, co drugiej osobie sprawi radość, to na pewno tutaj https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Skewb/30 warto sobie zerknąć i zakupić kostkę Skewb . To naprawdę świetny pomysł na prezent, który niewiele kosztuje, a potrafi pozytywnie zaskoczyć praktycznie każdego.