Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By Pineapple
#26736 A moze taka paletka cieni do powiek z http://alilla.com/sklep/ ? ja ja mam osobiscie i jest super. Ostatnio nawet mialam na imprezie te cienie nalozone i spokojnie wytrzymaly cala noc bez problemu. Do tej pory tez mialam problem z tym, ze cienie mi sie zbieraly w zalamaniach powiek, a te swietnie sie rozkladaja :)
By Brayank9
#30000 Może zabierz przyjaciółkę na koncert jej ulubionego zespołu? Ja doradziłem przyjaciółką od mojej żony żeby wybrały się z nią na koncert Sama Smitha w Warszawie, nawet są jeszcze bilety https://www.alebilet.pl/bilety/orange_w ... tival_2018 Dołożyłem się trochę do tego bo wiadomo to jeszcze trzeba dojechać, gdzieś spać, coś jeść, pić itp. Ale impreza na pewno będzie udana.
By nboss
#31831 Wyjdźcie gdzieś razem, całkiem same bez chłopaków. Zabierz ją do teatru https://teatrkomedia.pl/ do kina, lub na lody. Chociaż uważam, że kwestia z teatrem i lodami po sztuce jest najlepszą opcją. Możecie się pośmiać, pogadać i zjeść pyszne lody na starówce w Warszawie :)
By szerblok
#32752 U nas w centrum handlowym jest stoisku na którym wykorzystuje się tworzywa sztuczne (o których więcej można przeczytać tutaj: https://www.tworzywa.pl/ ) do produkcji obudowy na telefon. Robi je młody chłopak, całkowicie od podstaw, na zamówienie. Jeżeli się zdecydujesz, pomoże Ci stworzyć niepowtarzalny i niedrogi prezent. Poszukaj, może u Ciebie w pobliżu również ktoś zajmuje się tym tematem.