Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By masza201
#9625 Mam bardzo dobrą koleżankę. Uwielbia w lato siedzieć w wolnych chwilach w swoim ogrodzie i pielęgnować kwiaty itp. Ma również ozdobne żywopłoty z których czasami wymyśla coś artystycznego. Z taką myślą zakupiłam jej teraz pod choinkę http://www.sklepalko.pl/krzewy-pielegna ... c-cut.html mam nadzieję, że będzie zadowolona. A wy co swojej przyjaciółce/przyjacielowi kupiliście?
By Marek_Wacek
#12252 Uprawa ogrodu jest bardzo przyjemna, ale jego nawadnianie może przysporzyć problemów. Jeżeli koleżanka nie ma systemu nawadniania fajnym prezentem będzie ta konewka akumulatorowa: http://www.sklepalko.pl/woda-pompy/kone ... a-300.html Kupiłem taką żonie.
By ArkadiuSz
#42673 Myślę, że w takim razie warto abyś również zwróciła uwagę na wybór pięknych donic, czy osłonek na donice które będą świetnym elementem dekoracyjnym w ogrodzie. Sami nie tak dawno również dbaliśmy o wystrój ogrodu i otoczenia domu i podczas poszukiwań koniecznie sprawdź https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/24-bez-podswietlenia gdzie znajdziecie ich szeroki wybór w dobrych cenach i do tego różnych stylach więc bez problemów dobierzecie je do tego, który preferuje twoja przyjaciółka.
By bratek
#45447 Może trochę po czasie ale pomysł zawsze może się przydać i wykorzystać na inny raz. Ja polecam książkę aktualnie robi się szaro i nie za wiele jest do robienia w ogródku a zrelaksować się zawsze warto to może jakaś fajna książka która umili czas w te szare dni których nie da się spędzić w ogrodzie. jest fajna księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/milosc-zacz ... 10721.html mają tam wiele innych także propozycji może o ogrodzie albo zgodnie z innymi zainteresowaniami koleżanki.