Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By Ruba
#25158 Na prezent polecam coś takiego jak karma sucha Acana. W ogóle interesuje się dietetyką zwierzęcą :) Jeśli chodzi o karmy suche, to te które w swoim składzie zawierają jak najwięcej mięsa (nie koniecznie tego surowego, bo to woda, krew i kości) i jak najmniej wypełniaczy czyli zbóż. Im więcej wypełniaczy tym karma ma mniejsze wartości odżywcze, zatyka psa i tyle. Bardzo ważna jest też technologia wytwarzania i samo przechowywanie karmy.
By pocket
#25250 Dla psa najlpeszym prezentem będzie dobra karma. Wysokojakościowa, pełna składników odżwyczych ibez konserwantów. Ja polecam dla małych psów tę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-398 . Receptura karmy wspomaga ochronę przewodu pokarmowego oraz redukcję zapachu i zmniejszenie objętości odchodów, dzięki wysoko strawnym białkom. To wariant dla pupili, które żyją głównie w domu.
By Pineapple
#26106 No dokładnie, popieram przysmaczki, mój uwielbia na przykład te od vetexpert typu Snack Skin & Coat Dog :) jak słyszy otwieraną paczkę to w momencie jest koło nogi
By Emis
#36360 Na pewno ciekawym prezentem dla psa będzie jakaś zabawka, która mu się spodoba. Bardzo duzy wybór zabawek dla psów znajdziesz w tym sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/ . Ja zawsze kupuje u nich gadżety dla swojego pupila i są na prawdę dobrej jakości a do tego wcale nie takie drogie
By Figorte
#37401
Pysio napisał(a):Mam psa, który mieszka już ze mną dwa lata. jestem z nim bardzo związany i chcialbym cos mu kupic na gwiazdke.

Kup mu duży worek najlepszej karmy jaka jest dostępna. To będzie dla niego najlepszy prezent :)