Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Ludmiła
#43405 Fajnie jest wybrać się z siostrą do klubu fitness,wspólnie spędzicie czas,zmierzycie się podczas ćwiczeń, a dodatkowo spędzicie ten czas we dwie,na rozmowach,ploteczkach i ćwiczeniach.To fajny pomysł,na spędzenie wspólnie kilka chwil.Klub fitness wraz z siłownią https://www.energym.com.pl/2-o-energym oferuje mnóstwo zajęć,możecie wybrać się na jogę czy zumbę.Taki prezent na pewno spodoba się twojej siostrze.
By poirrott
#43519 Jeśli bardzo dobrze znasz swoją siostrę to nie powinnaś mieć kłopotu z prezentem. Ja na szczęście nie mam dużego problemu, gdyż moja siostra to mol książkowy więc postanowiłam na https://www.ceneo.pl/E-booki zamówić jej ten cud techniki by niepotrzebnie nie musiała biegać do księgarni. I wiecie,że siostra ucieszyła się z takiego prezentu. Spróbujcie może i swoim siostrom kupić takie coś w prezencie, w końcu każdy lubi czasem poczytać sobie coś fajnego
By Karina433
#44438 Rodzeństwo zawsze zna się dobrze. Bynajmniej u nas tak jest i zawsze rozumiemy sie bez słów. Dlatego jak co roku nie mam najmniejszego problemu z wyborem dla niej prezentu. W tym roko z racji, że wprowadziła się do swojego pierwszego mieszkania zamierzam sprezentować jej https://slf24.pl/fotel-retro-laze.html ale w niebieskim kolorze, tak aby pasowałajej kolorystycznie do aranżacji pokoju. Ona uwielbia takie retro więc spodoba się jej mebelek.