Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Artur
#686 Moja dziewczyna to urodzona pływaczka. Szukam jakiegoś fajnego prezentu z tej okazji, że jesteśmy ze sobą już rok. Chciałbym, żeby prezent wiązał się ze sportem, zeby jej pokazać, jak bardzo jestem z jej dumny. Jakieś pomysły?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By preda
#11991 Odsyłam tutaj - http://www.gtiming.pl/ Oczywiście pół serio, bo pewnie każdy chciałby mieć do czegoś takiego dostęp, ale tak na prawdę wszystko wynika z tego, ile chcecie na ten cel wydać. Takie systemy to bardziej pod poważne zawody.
By sylwia4012
#12278 Może warto mu kupić coś orginalnego sportowego. Widziałam wiele fajnych butów, ubrań marki Nike dla sportowców na: http://nstyle.pl . Ceny mają przyzwoite a do tego jakość moim zdaniem pierwsza klasa. Też od czasu do czasu kupuję odzież tej firmy.
By monikabert90
#33739 Obecnie można trafić na bardzo wiele gadżetów dla sportowców, więc nie powinno być problemu z wyborem takiego prezentu. Słyszeliście na przykład o butelkach filtrujących na wodę? Można je kupić między innymi w sklepie internetowym https://strefafiltrow.pl/. Nie są drogie, więc w formie upominku na drobną okazję sprawdzą się idealnie. A widziałam ostatnio sporo ludzi uprawiających sport, którzy mieli takie butelki przy sobie ;)