Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By Ajlar
#49112 hmm to fakt - to zalezy jaki sport uprawia. Ale sa przeciez uniwersalne rzeczy dla sportowcow. Np takie gumy treningowe: https://bushido-sport.pl/pol_m_Asortyme ... d-326.html - przydatne zarowno do rozciagania, jak i do treningu silowego. Moze wiec taki zakup bedzie dobrym pomyslem, jesli chodzi o prezent dla sportowca?
By oktawian33ef
#57480 Mój wujek jest dla mnie przykładem człowieka aktywnego, nazwałbym go nawet sportowcem. Jest jednak dyscyplina, której unika jak ognia - pływanie. Postanowiliśmy mu wykupić naukę pływania dla dorosłych https://szkolarekin.pl/nauka-plywania-d ... ych-krakow żeby przełamał swój strach przed pływaniem.
By ArkadiuSz
#59770 To tutaj poszukiwania ciekawych pomysłów na prezent będzie na pewno dużo trudniejsze, aby sprostać jego wymaganiom. Jeżeli jeszcze nie udało Wam się na nic ciekawego znaleźć, a szukacie fajnych opcji w zakresie ubrań, obuwia, czy również dodatkowych akcesoriów sportowych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na hummel online w przypadku których będziecie mogli liczyć na wysoką jakość wykonania, różne kroje męskie i damskie, a do tego naprawdę fajne ceny. Dobrze się rozejrzeć i myślę, że będzie pozytywnie zaskoczony ;)