Dyskusje o prezentach na dzień ojca 23 czerwca
By centrum-mobilnosci
#8794 Skuter elektryczny to trafiony prezent dla seniora , nic nie daje tyle radości jak odzyskanie samodzielności !!!


skuter elektryczny jest dopasowany do potrzeb osób starszych

-Jest prosty w obsłudze i bezpieczny (kiedy puścisz kierownice skuter automatycznie zatrzymuje się )
-szybko i tanio przemieszczasz się po mieście
-wygodny u funkcjonalny

-koszt ładowania to 1 zł a możesz nim zrobić az 50 km !!! Ułatw sobie zycie i zadbaj o zdrowie

INFOLINIA :600 634 832
ceny juz od 2.000zł
By mirek86
#9401 Ja bym się bał kupić tacie skuter. Dla mnie to ryzykowny prezent na którym starsza osoba może zrobić sobie krzywdę. Wydaje mi się, że lepiej zapisać go na zajęcia ruchowe dla seniora albo coś takiego. Wyjdzie do ludzi, rozrusza się trochę i na pewno poczuje się lepie. Skuter naprawdę nie jest dobrym pomysłem.
By Karinka
#14973 Ja też uważam, że taki skuter to jednak nie jest dobry pomysł. Już widzę, jak starszy człowiek na tym jeździ. Ja na urodziny taty chciałam mu kupić stojak rowerowy, w tym stylu https://calus-p.pl/46-spirala/82-stojak ... -mala.html ma swój sklep i często mówi, że klienci się skarżą, ale on nie chce inwestować. Mam nadzieję, że się ucieszy, w końcu chodzi o to, żeby miał jak najwięcej klientów ;)
By basiam
#40319 Ja myślę, że idealnym pomysłem na prezent będzie coś takiego https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215
Masz tam gotowe kosze które możesz tacie podarować z pewnością będzie zadowolony z takich pyszności a jeżeli nie chcesz decydować się na kosz zawsze możesz kupić po prostu zestaw herbatek albo dobry alkohol.