Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By swiatozwid
#32740 Tak sobie pomyślałam, a gdyby prezentem dla szefa było coś praktycznego? Można na przykład zlecić firmie sporządzenie np. certyfikacji urządzeń czy instrukcji bezpieczeństwa pożarowego (listę można znaleźć na https://www.atex137.pl/ ) . Jeżeli naprawdę go lubicie i jest was dużo na zakładzie, myślę, że to powinno go ucieczyć.
By Rekin
#32774 Mój szef to lubi praktyczne i użyteczne prezenty. na przykład pozycjonowanie tony by go zachwyciło. Albo coś innego związanego z firmą. Pozycjonowanie to teraz konieczność więc on by na pewno chciał. Może dostanie jakiś pakiet usług w niedalekiej przyszłości i ktoś mu zrobi pozycjonowanie. Na razie strona firmowa jest widoczna ale nie na pierwszych pozycjach.
By Barbarella
#39012 Moim zdaniem, również najlepszym prezentem dla szefa czy szefowej będą po prostu dobre i najsłodsze czekoladki. W tym roku na święta zamówiłam parę opakować trufli, były to tzw. czekoladki biznesowe, które sprawdziły się na prawdę dobrze i smacznie :) Dla osób, które poszukują słodyczy zostawię sklep, z którego ja zamawiałam https://www.naszekosze.eu/oferta,czekoladki-konferencyjne.