Dyskusje o prezentach na urodziny
By MiecioKluczycki
#22405 Kupiłaś swojemu misiowi elektronicznego papierosa... Chcesz go posłać do grobu ?! E-papierosy też są bardzo niezdrowe, tak naprawdę to tylko zamiana jednego uzależnienia na drugie. Ja na Twoim miejscu zamiast wydawać pieniądze na takie gadżety to po prostu porozmawiałbym z nim o tym i pokazał mu http://rzucenie-palenia.com.pl/ , bo przecież rzucenie palenia to wcale nie jest ciężka sprawa :)
By Golderniejak
#24872 Zgadzam się z poprzednikami, bez zainteresowan ani rusz. Co z tego że kupisz mu coś obiektywnie fajnego, jeśli mu się nie spodoba? Jeśli lubi gadżety to może nowy telefon? Ja składalam sie ostatnio z mamą na prezent dla taty i wybrałyśmy APPLE IPHONE 7. Sama chciałabym taki dostac ;) Można też trafić na fajne okazje, jak się troche poszuka, np tutaj zobaczcie: https://www.ceneo.pl/47044601 .
By Kernel1
#24982 Nie mam zbyt dużo wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też nieszczególnie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
By lenny
#26842 Może jakiś ciekawy gadżet? Na przykład dron albo kamera sportowa? Według mnie to bardzo fajne i ciekawe rzeczy. Ja proponuję poszukać na przykład w Teletorium.