Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By ruskoff
#31720
klerry napisał(a):Drukarka jak najbardziej dobry pomysł na prezent dla osoby zakladajacej firme! Dodatkowo polecam wejsc na strone https://dobretonery.pl/ i popatrzec za zamiennikami tuszy dzieki temu mozna sporo pieniedzy zaoszczedzic sam takie stosuje i powiem wam ze jakosc druku jest bardzo dobra!

Szczerze powiedziawszy to dobre są zamienniki od nich tez zamawiam do swojego HP i jestem usatysfakcjonowany. Jakość drukowania na oryginałach, a jakość na zamiennikach jest praktycznie taka sama ja roznicy nie widze poza tym, ze zamienniki sa oczywiscie tansze :)

By anielka
#33667 Heh, ciekawa opcja. Kupić komuś na prezent drukarkę i do niej zamienniki. Mówiąc szczerze, to nie wygląda to zbyt elegancko. Ja ostatnio kupowałam drukarkę bratu, który rozpoczyna działalność i będzie miał naprawdę dużo do drukowania. Drukarka HP, a do tego pan w tym sklepie https://drukson.pl/18-tusze-i-glowice-oryginalne pomógł dobrać odpowiedni toner, tak na zapas. Prywatnie nie jestem przekonana do korzystania z zamienników.
By klerry
#34142 Także miałem rację, że się ucieszy z takiej formy prezentu. Moim zdaniem z zamienników takich jak ze strony https://dobretonery.pl/ powinno korzystać jak najwięcej osób, bo przecież to najbardziej się opłaca. Oszczędzać można na wszystkim, a już na pewno na tuszach do drukarki :)
By KubaSt
#34221 Ja pamiętam jak mój znajomy rozkręcał firmę, która zajmuje się malowaniem elewacji i ogólnie większych powierzchni. Razem ze znajomymi wtedy na urodziny zrzuciliśmy się na taki pistolet do malowania https://techmal.pl/pistolet-lakierniczy-graco-airpro-z-zasilaniem-dolnym, dzięki czemu mógł zatrudnić drugą osobę do pomocy. Więc był to udany i przydatny prezent
By Tommy
#34271 Jak firma to już tradycyjnie pieczątki i wizytówki. Obecne technologie pozwalają na naprawdę dużo. Wielokolorowa treść, logo i zdjęcie to już normalka w pieczątkach. Oczywiście są zakłady stemplarskie i zakładziki. Z doświadczenia polecam firmę produkującą na prawdę dobre i tanie pieczątki online - ZOBACZ
By abednarz
#34311 Epson ma bardzo dobre drukarki. Do biura wybierzesz coś na pewno a teraz jeszcze maja promocję i możesz uzyskać aż 500 zł jako cash back. Warto, bo sprzęt jest na prawdę rewelacyjny i wart każdej wydanej złotówki.
By klerry
#34542 Przy okazji drukarek warto też sprawdzić stronę https://dobretonery.pl/ z której to można zamówić zamienniki tuszy i tonerów w dobrych cenach. Nie ma sensu przepłacać za oryginalne tusze skoro i tak drukuje się tak samo na zamiennikach, ktore sa polowe tansze ;P