Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By olivia11
#24663 Również uważam, że blender to świetny pomysł, sama dostałam w prezencie blender Kernau mogę nim długo pracować a nie przegrzewa się ani nic w tym stylu. Poza tym można nim kruszyć lód z czym radzi sobie bez problemu.
By onamiki
#24893 Jak jest taką zapaloną kucharką to zapewne większość, rzeczy już ma. Więc może coś drobnego, przydatnego i ułatwiającego gotowanie jak na przykład takie młynki do przypraw https://www.al.to/p/334476-mlynek-do-przypraw-russell-hobbs-classics-23460-56.html? Są podświetlane, mają regulowaną grubość mielenia oraz bardzo łatwo się je napełnia. To wszystko w połączeniu ze stylowym wyglądem myślę, że świetnie sprawi się jako prezent :D
By PrezentyLubie
#26555 Moja siostra jako zapalona kuchara ma już chyba wszystko, ale ostatnio zauwazyłam, że zepsuł jej się shaker. Pomyślałam o kupnie nowym, ale nie byle jakiej marki. Wiele pozytywnych opinii słyszałam o http://promixx.com.pl , której szejker ma tęp ostrze, zaprojektowane specjalnie, aby chronić integralności niezbędnych mikroelementów w suplementach diety i żywieniowych.
By renios1987
#29200 Ja planuję sama sobie zrobić prezent do kuchni i zamówić nową płytę indukcyjną. Wstępnie wpadła mi w oko płyta marki Candy. Urządzenie ma wiele fajnych funkcji. Najbardziej podoba mi się umiejętność dopasowania pola do rozmiaru naczynia i możliwość szybkiego gotowania w trybie booster. Nie znam się na agd, ale czytałam opinie w sieci i wygląda, to dobrze.
By mondrala
#30893 Jakbym ja miała mieć teraz urodziny to prosiłabym całą rodzinę o jeden prezent :) płytę grzejną Candy Widziałam ją w akcji u koleżanki z pracy, jest bardzo dobra i szybko grzeje potrawy :) Bardzo skraca czas stania w kuchni :)