Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By KotaKi
#38235 My w ramach ostatniej rocznicy kupiliśmy sobie pościel satynową , o której długo wcześniej już rozmawialiśmy. Oboje uznaliśmy, że to doskonała okazja, bo oboje skorzystamy. Dodatkowo dostałam od męża biżuterię z apart, co dosyć fajnie się razem skomponowało - byłam naprawdę zadowolona. Pościel jest cudowna i przy okazji w sypialni jest tak jakoś..dostojniej ;) Polecam - sprawdzony prezent!

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By adik356
#43715 Kobiety uwielbiają teatr. Mogą się w nim nie tylko zrelaksować, ale także bardzo elegancko ubrać i wyglądać pięknie ( a to wręcz uwielbiają robić). Fajnie zapowiada się teatr ze strony: https://teatrkomedia.pl/ . Ma na prawdę ciekawy repertuar, a do tego grają w nim znane osoby. To będzie niezapomniane przeżycie dla Was obojga :)
By hibsmate
#44136 Ja pomyślałem, że swoją na 15 rocznicę gdzieś po prostu zabiorę, by odpocząć. Znalazłem świetną ofertę ze SPA, więc szybko sprawdziłem termin i rezerwowałem noclegi. Kotlina Kłodzka znajduje się niedaleko, ale chciałem mieć żonę na weekend tylko dla siebie. Może w tą stronę powinieneś pójść :D
By Stefan123
#48510 Super prezenty można znaleźć na 4GIFT.cupsell.pl. Przede wszystkim koszulki i kubki na każdą okazję, ze świetnymi nadrukami :D :D