Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Miriam
#30450 Prezent dla żony? Zależy, kto jaką ma żonę ;) Z można z przymrużeniem oka kupić coś, co równocześnie będzie praktyczne. Np. noże kuchenne albo standardowy zestaw patelń :lol: Ja od męża na urodziny zwykle dostaję coś praktycznego i buzi. Raczej nie kupuje mi ubrań, ani kosmetyków - chyba po prostu boi się, że nie trafi w mój gust.
Co prawda nie znam waszych żon, ale myślę, że każda ucieszy się z czegokolwiek. Ważne, żeby nie zapominać o rocznicach i urodzinach! ;)
By dorianagrey
#30826 Kwiaty są odpowiednie na każdą okazją. Jeżeli to Twoja żona, to może pomyśl o czymś ładnym dla niej, jak często robisz jej niespodzianki :) Poszukaj dla niej eleganckiej czarnej sukienki, na jakąś przyszłą okazję, którą zaplanujesz ;) Preglądnij ten poradnik http://modbis.pl/Mala-czarna-sukienka-must-have-Jak-dobrac-mala-czarna-sukienke-do-sylwetki-jak-dobrze-kupic-czarna-sukienke-news-pol-1523881472.html pomoże wybrać odpowiednią, ewentualnie możesz delikatnie podpytać żonę o rozmiar. Na pewno się ucieszy, że sobie z tym poradziłeś :)
By viralx
#31019 Tak jak niektórzy już pisali aparat cyfrowy to bardzo dobry prezent! A już szczególnie jeśli do tej pory żona uwielbiała robić zdjęcia. Warto przeglądnąć ofertę sklepu e-oko.pl tutaj sporo ciekawych sprzętów w dobrych cenach, dobra obsługa klienta, a nawet komis prowadzą także używane aparaty też można kupić :)
By bella79
#31064 A co jak by tak zabrać żonę w nie zapomnianą podróż do Grecji. Na stronie https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji można znaleźć korzystną ofertę. Żona pewnie bardzo by się ucieszyła z takiego nietypowego prezentu, bo która by nie chciała aby jej mąż w prezencie pożeglował by z nią komfortowym jachtem i nie tylko.
By MaciejGlowacz
#31077 Żona zapewne ucieszy się z seksownej bielizny, a i Ty na tym zyskasz:) Ja często kupuję tutaj https://mewa24.pl i powiem Ci, że wrażenia są niezapomniane. Takie gorsety czy dodatki to ciężko gdzieś indziej znaleźć. P.S Bardzo szybka wysyłka.