Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Kaczorek8
#36914 Uwielbiam niebanalne prezenty. Nie muszą być praktyczne. Mam to szczęście, że mój mężczyzna ma fantazję. Czasami zastanawiam się, jaka kobieta za tym stoi? Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy. Nie ukrywam, nie było to moim marzeniem, niestety praca ukochanego tego wymagała. Przekonywał mnie, że większe miasto, stolica to większe możliwości dla nas i dzieci. Że będę mogła realizować marzenia, o których zapomniałam. Załatwiliśmy mieszkanie, szkoły i przedszkole dla dzieciaków, a właściwie ja, bo mąż cały czas pracował. Ten okres był bardzo ciężki i miałam już serdecznie dość, a zbliżały się moje urodziny, o których myśleć nawet nie chciałam. Nie wiem skąd przyszło mu to do głowy, ale dostałam karnet na naukę tańca pole dance-czyli tańca na rurze w Samym Centrum Wszechświata https://samocentrum.com/zajecia-i-wydar ... ole-dance/ . W pierwszej chwili pomyślałam, że oszalał. Ale poszłam na pierwsze zajęcia z ciekawości i po to, aby spokojnie powiedzieć to nie dla mnie. Ale zostałam i bardzo mi się podoba. Myślę już o drugim poziomie zaawansowania.

By Sajka
#39086 Żonie można kupić nową torebkę, kobiety lubią mieć modne torebki. Jęli znasz swoją żoną na tyle, żeby dobrać jej praktyczna torebkę w jej stylu i dopasowaną kolorystycznie do jej najczęstszych stylizacji, to poczytaj o tym co będzie modne tej wiosny na https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/11/30/trendy-na-wiosne-2019-przewidujemy-co-bedzie-w-modzie/ i wybierz cos dobrego dla swojej kobiety.
By Jarosław87
#39232 Mi się wydaje, że stylowy zegarek zawsze był uniwersalnym prezentem :) Jeśli szukasz dobrego sklepu z zegarkami to ja zawsze upoluję jakąś ciekawą promocję na www.czasnazegarki.pl :) Ostatnio dorwałem na prezent dla dziewczyny zegarek za 17 zł :)