Dyskusje o prezentach dla kobiet

By sasza
#31520 A może odzież? Znasz swoją żonę najlepiej więc na pewno wiesz, jaki styl lubi jeśli chodzi o ubrania. Albo może po prostu ją podpytaj? Podeślij jej stronę https://born2be.pl/, tam znajdzie bardzo wiele modeli najróżniejszych ubrań. Jestem pewna, że coś dla siebie znajdzie.
By zatroskanaja
#31629 Zawsze dobrym prezentem jest ksiażka. Myślę że kobiecie sie spodobają książki tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/magdalena-witkiewicz W bardzo prosty sposób pisze o trudnych srawach. Pisze na rózne tematy, a też napisała powieść erotyczną pt Szkola żon. Więc może tę książkę kupić na prezent.
By zeneta
#31696 Moim zdaniem zawsze trafionym prezentem będzie umówienie wizyty na masaż. Która kobieta nie byłaby zadowolona z takiego prezentu. Poza tym, jest on moim zdaniem uniwersalny, bo może dać go zarówno np. córka jak i mąż. Warszawa posiada dwa świetne gabinety http://www.sanomedica.pl/oferta/masaz/m ... ka-chinska Mają w ofercie najróżniejsze rodzaje zabiegów. Ja wybrałabym na prezent np. masaż bańką chińską. Jest to coś nowego i ciekawego. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się zabieg pomagający ujędrnić skórę i zmniejszyć cellulit. Zajrzyjcie na stronę. Tam jest to o wiele lepiej wytłumaczone.
By nieletnia10
#31836 A nie myslałes o kosmetykach jakis porządnych? JA od mojego faceta dostałam balsam do ciała Cetaphil MD Dermoprotektor i bardzo się cieszyłam :) on doskonale wiem, co lubię
By Arlena
#32462 ja bym poleciła taki kobiecy i stylowy prezent...czyli jakąś ładną, skórzaną torebkę dobrej marki. Ale z racji urlopowego okresu, nieco z przymrużeniem oka..moze to być równie dobrze walizka..jeśli żona lubi pół domu ze sobą nosić na co dzień;) a przyda sie na wakacyjne wyjazdy:)https://www.wittchen.com/bagaz/walizki/polimer
By larama
#32484 Z prezentem dla żony nie powinno być większego problemu. Zawsze sprawdzają się kosmetyki. Możesz zerknąć na stronę https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/sucha-skora/ Są to kosmetyki dobrej marki. Możesz sporo poczytać na temat produktów ale także pielęgnacji. Ja bym była zadowolona z takiego prezentu i myślę że wiekszość kobiet także.