Dyskusje o prezentach dla kobiet

By simek
#33715 Myślę, że możesz kupić jej coś wyjątkowego np. karnet na pobyt w SPA lub masaż :) To prezent, który zawsze działa i poprawia humor. Bardziej praktycznym kobietom powinno spodobać się coś do kuchni, np. patelnia. Zobacz czy odpowiadałaby jej taka: https://zasmakujradosci.pl/patelnia-nie ... maja-24-cm Czasami lepiej dostać coś praktycznego, niż przeznaczać na to pieniądze z rodzinnego budżetu :)
By Bella89
#33792 A może warto byłoby coś zrobić wyjątkowego lub nawet zabrać ją w jakieś fajne miejsce? Z tego co koleżanka mi opowiadała to ostatnio jej mąż ją zaprosił do restauracji Bubbles w Warszawie i spędzili tam naprawdę miło czas. Mówiła, że jest tam klimatycznie, mają dobre jedzenie i nawet można zamówić u nich dobrego szampana z najróżniejszego miejsca na świecie.
By Stokrotka34
#33820 A może romantyczny wyjazd? Wydaje się, że taki prezent musi być drogi, ale widziałam ostatnio na stronie Kuptravel.pl mnóstwo wycieczek dla dwojga za naprawdę niewielkie pieniądze. Np. pobyt w SPA za niecałe 250 zł. Do tego możesz zrobić zakup przez stronę Tipli i dostać 5% zwrotu za cenę pobytu. Myślę, że Twoja żona będzie zachwycona :) Ja sama byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie, gdyby mój mąż wpadł na sprezentowanie mi takiego wyjazdu :D
By krejzolka
#33859 Ja w tym roku otrzymałam najlepszy prezent bez okazji. Weekend w Gdyni. Było bardzo przyjemnie, pozwiedzaliśmy całkiem sporo (wolimy zwiedzać ciekawe miejsca niż chodzić na imprezy). Taki wyjazd nie może odbyć się bez wizyty w spa. Długo się zastanawialiśmy, gdzie się wybrać, jednakże dzięki opiniom znajomych wybór padł na Spa Vitao. Wybór okazał się bardzo dobry. Na początek rzuca się w oczy wystrój - taki kojący i relaksujący. Człowiek czuje się, jakby wchodził do jakiejś świątyni spokoju. Zdecydowaliśmy się na Day Spa. Lepiej trafić nie mogliśmy.
By romjo
#34075 Postawiłbym na egzotyczną podróż gdzieś daleko. To niezapomniane przeżycia a i wielka niespodzianka dla żony. Przy okazji Ty również skorzystasz ;) Co powiecie na Amerykę Południową? Znalazłem ostatnio bardzo ciekawą ofertę na http://ctpoland.com.pl/wycieczki/argent ... i-brazylia i powiem szczerze, że nie mogę się już doczekać wyjazdu :)
By AnaKacz5
#34081 A ostatnio mąż mojej przyjaciółki zrobił jej wspaniały prezent - wiecie co? Wykupił jej zabieg laserowej depilacji! Koleżanka przesłała mi tą stronę https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-sopot/. Chyba też bym chciała, żeby mój mężczyzna sprawił mi taki prezent :D