Dyskusje o prezentach dla kobiet

By klerry
#34397 Jeżeli coś nie drogiego, a bardzo ładnego to np. https://e-zegarek.pl/zegarki-cluse/1573 ... inuit.html będzie fajnym pomysłem. Obstawiam, że jak 95% kobiet Twoja żona również nosi zegarki, a sam przyznaj, że ten prezentuje się całkiem nieźle. Oby przeprosiny zostały przyjęte... trzymam kciuki! :)
By ferox
#34522 Jeżeli nie wiesz co jej kupić, to chyba lepiej postawić na bardziej uniwersalny prezent taki jak np. torebka:
Obrazek
Poszukaj czegoś w Merg.pl, jest tu bardzo duży wybór ciekawych produktów i z całą pewnościąą uda Ci się znaaleźć coś ciekawego dla żony.
By valizan
#34525 Kupno torebek czy perfum wyszło już z mody. Wydaje mi się, że najlepiej kupić żonie pobyt w spa lub po prostu zabierz ją na jakiś krótki odpoczynek poza miastem.
By Mąż Idealny
#34589 Jeśli szukasz oryginalnego prezentu to ja ostatnio natknąłem się na taką doniczkę.
https://allegro.pl/doniczka-groot-straz ... 03848.html
Do końca tygodnia muszę coś zamówić może macie jakieś propozycję z tego typu oryginalnych prezentów. Chętnie zobaczę inne propozycje.
By Bella89
#34736 Wszystko zależy co twoja żona lubi... Ale tak patrząc ogólnie to niemalże każda kobieta lubi dobre kosmetyki czy też perfumy. Także może właśnie warto byłoby pójść właśnie w tym kierunku. Co myślisz? Ja mogę polecić ci sklep https://malahit.pl z którego często korzysta moja kuzynka. Mają tam znakomitej jakość produkty i szybko realizują zamówienie.