Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Golderniejak
#35162 Zależy od tego co ona lubi. Ja dostałam od męża deskę do prasowania https://www.ceneo.pl/Deski_do_prasowania taką lepszą jak to się mówi i bardzo się ucieszyłam. Ułatwia życie, a prasowaniem u nas akurat ja się zajmuję. Nie był to dla mnie jakiś obraźliwy prezent. Warto jednak zbadać teren przed takim podarkiem, bo żona się może obrazić.

By mondrala
#35210 Jest wiele ciekawych pomysłów na prezenty dla zony, ja na twoim miejscu zainteresowałabym sie oferta na okulary przeciwsłoneczne, https://iokulary.pl/ Jest tutaj naprawdę bardzo szeroki wybór dzięki któremu na pewno znajdziesz coś idealnego dla twojej żony co sie jej spodoba
By justa34
#35278 Jestem żoną, więc myślę, że mogę Ci doradzić :D Oczywiście najlepsze jest wspólne spędzenie czasu, jakaś miła kolacja, ale jest jeszcze coś! Praktyczny prezent :) Zastanów się, czego Twoja żona naprawdę potrzebuje. Ja nie lubię kosmetyków, ubrań itp... Dużo szyję, więc dostałam gadżety do maszyny, wiesz nici, stębnówka (Juki) i inne :)
By AldonaJJ
#35514 A może jakaś fajna bielizna - https://www.kinga.com.pl/figi/szorty ? Moim zdaniem kobiety (sama jestem kobietą) lubią otrzymywać bieliznę w prezencie ;) A mąż raczej bez problemu powinien znać rozmiar, a jak nie to może przecież podpatrzeć metki tej co żona już ma ;) Do tego bukiet z róż, czekoladki i będzie idealnie :)
By zatroskanaja
#35530 Ponieważ kobiety lubią buty to może warto skorzystać z oferty https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html Są tu propozycje butów damskich kozaczków. Odpowiednich na okres jesieno-zimowy. Wybór duży, ładne wzory i kolory. To może być dobry pomysł na prezent.
By Doryanka
#35607 Wydaje mi się, że fajnym pomysłem będzie kupienie żonie kosmetyków, które używa. Wy mężczyźni czasem na nas narzekacie, że kupujemy za dużo kosmetyków do makijażu twarzy jednak głównie robimy to dla Was. Zastanów się nad takim prezentem :)