Dyskusje o prezentach dla kobiet
By selon
#38376 Jakiś czas temu kupowałem prezent dla zony i w tym roku zaprojektowałem dla niej kubeczek z napisem oraz zabrałem na wycieczkę po okolicy. ( projektowałem na tej stronie https://www.megakoszulki.pl ) Prezent taki podobał jej się o wiele bardziej niż jakbym kupił jej drogą torebkę czy biżuterię ( droższe prezenty wolimy sobie kupować samodzielnie tak aby trafić z ceną w punkt).
Druga opcja to po prostu podanie karty prezentowej. Niech sama sobie wybierze co chce dostać.
By Mojo
#38968 Jako kobieta mogę Wam powiedzieć, z czego żona najbardziej by się ucieszyła :D Dostałam od męża super prezent, bon na 10 masaży w Fizjobalance. Fizjoterapeuta dostosował rodzaj masażu do moich dolegliwości itd i chodziłam tak przez ponad 2 miesiące. Czuję się znacznie lepiej, odszedł stres, lepiej śpię i nie bolą mnie plecy po całym dniu przy komputerze :)
By marina
#40153 Ja również jestem zdania,że to głupota.Nie wiem czy czułabym sie dobrze jakby mąż zaproponował mi botox na prezent...Czułabym sie trochę mało atrakcyjnie.Na szczęscie nie ma takich makabrycznych pomysłów na prezenty.Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad czymś bardziej oryginalnym. Często o wiele bardziej potrafi ucieszyć prezent niematerialny niż coś co możemy kupić.

Na przykład ciekawe sa loty balonem w tunelu aerodynamicznym https://www.tvsudecka.pl/wiadomosci/s/5 ... -wroclawiu - tutaj możecie sobie o tym poczytać Dają niesamowite wrażenia.Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem wynajac je na naszą rocznicę i bedę ją pamiętała chyba do końca życia.

Można poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem.