Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Andzia
#5719 Jeżeli jeszcze nie zakupiłeś prezentu dla żony, możesz wykorzystać to na przyszłość, jako dodatek do każdego prezentu jest dobre winko. Polecam Ci Mogen David jest wyśmienity na każdą okazję. Na pewno romantyczny wieczór lub dzień gwarantowany.
Ja zawsze kupuję online w Euro-Wino.
By karski1
#6600 Kwiaty szybko zwiędną, to nie jest dobry prezent dla żony. Oprócz kwiatów oczywiście dobrze było jej coś zakupić trwałego. Może zestaw sztućców? Zawsze się przydają, przy większej ilości gości. Coś takiego w mojej ocenie się dobrze nada: http://www.dedekor.pl/423-sztucce-w-wal ... -3504.html
By Fina
#6609 Moim zdaniem kwiaty są przereklamowane :) Teraz można wręczać naprawdę oryginalne prezenty. Moje kochanie sprawiło mi taki fotokalendarz na rocznicę http://www.pixbook.pl/fotokalendarz Sam wybrał zdjęcia, sam zamówił nawet ustalił rocznicę naszego poznania, naszego ślubu jako własne święta w tym kalendarzu. Dostałam go na urodziny i nawet miesiąc moich narodzin był miesiącem od którego zaczynał się rok. Obiecał, że co roku będę dostawać taki - mam nadzieję, że słowa dotrzyma.
By prezentzpomyslem
#6754 Może szklane pudełko na biżuterię lub inne fajne drobne przedmioty:
http://www.prezentzpomyslem.pl/pl/p/Szk ... o-duze/326 możesz w środku umieścić jakąś biżuterię na przykład?
Polecam także naturalne kosmetyki, które znajdują się w naszym sklepie może olejek do masażu?:)