Dyskusje o prezentach ślubnych

By dama_pik
#18198 Ja bym była skłonna dać coś oryginalnego, nawet może być np. projekt domu, moi rodzice tak zrobili, wybrałaliśy z mezem razem ten projeky, http://domywzieleni.pl/projekt/galanseo/ np. cos takiego, jest bardzo fajny, funkcjonalny, swietnie urządzony i taki ergonomiczny.
By linka
#19820 ja bym nie chciała dostać na wesele projektu domu, co to za absurdalny pomysł! Jeśli mają zapamiętać prezent, to musi być to coś albo pod ich zainteresowania dopasowane, albo coś zabawnego. Ja jakiś czas temu znajomym kupiłam na wesele puzzle z ich zdjęcia, coś w tym stylu: http://www.extrema.com.pl/54,puzzle-i-m ... eciem.html byli bardzo zadowoleni, a potem opowiadali, że mieli kupę śmiechu przy ich układaniu.
By Alledinge.com
#20172 Nie warto uszczęśliwiać młodych na siłę, polecam raczej praktyczne prezentu z okazji ślubu które przydadzą się na nowej drodze życia, to dosyć istotne. Tymi najbardziej popularnym prezentem jest oczywiście koperta z pieniędzmi.

www.Alledinge.com
By E-kwiaty.pl
#23823 Trudno powiedzieć co będzie tutaj najlepszym prezentem który młodzi zapamiętają na długo, to też zależy od kwoty jaką jesteś w stanie przeznaczyć na ten zakup. Podaj ciut więcej szczegółów, może wycieczka do egzotycznych krajów?

www.E-kwiaty.pl
By aguś1
#24086 Najlepiej to wybrać coś praktycznego, ale gadżeciarskiego. Takie prezent będzie wykorzystany i na pewno nie wyląduje w szafie. Tutaj https://decorto.pl/blog/4-pomysly-na-pr ... nt-slubny/ jest kilka naprawdę fajnych pomysłów. Warto z nich skorzystać.
By nannana221
#24308 Myślę ze super prezentem dla Młodych jest zamówienie profesjonalnych usług filmowania i robienia zdjęć dronem:) Ja ostatnio zrobiłam taki prezent swojej przyjaciółce, skorzystałam z usług www.dronsfera.pl panna młoda była zachwycona zarówno pomysłem jak i efektami końcowymi współpracy z firmą.:)