Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By aguś1
#31857 Tutaj https://floper.pl można znaleźć wiele ciekawych, spersonalizowanych prezentów na różne okazje, w tym właśnie na 18 urodziny. Wybór jest tam naprawdę spory. Fajne jest to, że można tam szukać według okazji. Jest to duża oszczędność czasu.

By muszkaa
#32041 Zrzućcie się ze znajomymi i kupcie coś na prawdę fajnego zamiast miliona małych prezentów
By calora
#35603 A może coś w calkiem innym stylu ? ;) Na przykład ... elegancki wibrator ? :D Pamiętam, że raz na 18 urodziny naszej koleżanki złożyłyśmy się i sprawiłyśmy jej taki prezent. Może i trochę zdzirski ale moim zdaniem skoro to taka okazja to wypada ...
Tylko warto jest wybrać jednak elegancki i kobiecy model tak aby nie być wulgarnym. Więc odpuśćmy duże i realistyczne sztuczne penisy na rzecz takich cudeniek:
https://intymnosc.pl/pl/wibratory/1621- ... -pink.html - wcale nie przypomina wibratora prawda ? ;)
By annamartkowska
#37506 Na osiemnaste urodziny najlepiej wybrać prezent, który będzie śmieszny warto zastanowić się nad jakimś mini barkiem czy dyplomem ukończenia osiemnastego roku życia, ciekawe propozycje można znaleźć w sklepie internetowym sklepzupominkami.com.pl warto poszukać coś ciekawego, zaprocentuje to zadowoleniem absolwenta :)
By janv
#38784 Na pewno warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych. Powinni być w stanie pomóc.
By Kaczorek8
#39671 Ja pomyślałam o dronie albo jakiś gadżetach z tym związanych. Syn koleżanki dostał drona i bardzo się rozwinął, nauczył się montować filmy i znalazł swoją pasję. Co o tym sądzicie? Jaki sprzęt powinnam wybrać https://megadron.pl/pl/menu/przemyslowe ... e-249.html Co sądzicie?