Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By akniezka1
#2631 Witam.
Szukam pomysłu na prezent na urodziny dla koleżanki z ławki. Czegoś śmiesznego.
Ona jest dość niska, a ja dosyć wysoka, więc zawsze żartujemy sobie z naszej różnicy wzrostu. I właśnie poprzez prezent chciałam do tego w jakiś zabawny sposób nawiązać.
Myślałam o szczudłach, ale są dość drogie. Potem o krasnalu ogrodowym. A teraz o zestawie książek z motywem karła w tytule ("biały karzeł", "karzeł mendla", "zapluty karzeł reakcji", "karzeł z cornelup" itp.).
Może ktoś ma jakiś pomysł?

By Wildgift_pl
#2770 Świetne masz pomysły, ale jeśli to 18 rodziny to musisz kupić jej coś zakazanego, coś śmiesznego, co zawsze kojarzy się z osiemnastymi urodzinami.
Ostatnio z ciekawej strony zamówiłam swojemu kumplowi żelki w kształcie piersi i drapaka do jajek :D haha może coś w tym stylu powinieneś kupić swojej koleżance? Jej mina podczas otwierania zapakowanego prezentu byłaby zabójcza, musisz sam się przekonać. A adres tej strony to www.wildgift.pl .
Polecam, ponieważ nie dość, że gadżety są tanie to i obsługa jest świetna.
Pozdrawiam! :)
By Justyna1988
#2897 dezodoranty, zestawy kosmetyczne i inne tego typu rzeczy to już przeżytek. Wydaje mi się, że urodziny to wyjątkowy czas, kiedy powinniśmy kupić komuś coś takiego niezwykłego. Odpada dezodorant + żel! Misiek to fajny pomysł naprawdę, ale ne lepiej zainwestować w coś co jej się przyda? Ja swojemu przyjacelowi kupiłam skórzany pasek! Akurat właśnie ten, który on bardzo chciał. Tak się złożyło, że przed świętami są duże promocje. Warto skorzystać z mojego pomysłu. Oto ich strona www.stylowepaski.pl Pozdrawiam! :)
By FajnyPrezent
#3010 Prezent na 18 urodziny musi zaskakiwać! Pomoże Tobie w wyborze sklep fajnyprezent.pl . Wiele atrakcyjnych produktów nie naruszających budżetu:)