Dyskusje o prezentach dla kobiet
By adik356
#43900 Wydaje mi się, że może być zadowolona z książki. Szczególnie ucieszyłby ją jakiś romans - wydaje mi się, że takie książki lubi każda kobieta. Spory wybór romansów jest na stronie: https://www.ravelo.pl/nora-roberts,a6009.html . Wszystkie są autorstwa Nory Roberts, autorki wielu bestsellerów.
By pieknyolek
#44106 Myślę, że Twoja dziewczyna byłaby wniebowzięta, gdybyś kupił jej jakiś markowy ciuch np. Versace
Znajdziesz takie ciuchy na https://velpa.pl/firm-pol-1484226525-Versace-Collection.html

Sądze, że spodobałoby się jej coś z tych rzeczy:
https://velpa.pl/product-pol-27120-Suki ... ction.html
https://velpa.pl/product-pol-35692--SPO ... ANTEM.html
https://velpa.pl/product-pol-35691-WIEL ... CTION.html
By hibsmate
#44118 A może tak jakaś ciekawa mieszanka herbat? Zwłaszcza w okresie zimowym pije się naprawdę dużo, a trochę różnorodności nikomu jeszcze nie zaszkodziło :D Sklep internetowy z herbatami na pewno ma duży wybór i znajdziesz coś fajnego, może jakiś zestaw.
By dorazny
#44121 Może jestem staromodny, ale dalej uważam, że biżuteria to prezent na (prawie) każdą okazję. Ja dla swojej ukochanej kupuję srebrną bransoletkę, jednak jubilerów jest tak wielu, że ciężko się zdecydować.
Na szczęście trafiłem na https://www.karkosik.pl/772-srebrne-bransoletki i wiem co będzie już pod choinką
By cleganebowl
#44188 A może książka? Mój facet bardzo lubi czytać książki, więc na pewno ucieszyłby się z takiego prezentu. Koniecznie napisz mu też dedykację w środku, aby stała się ona pamiątką. Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/autor/olga-tokarczuk możesz zakupić ciekawe pozycje książkowe, myślę, że powinno was to zainteresować.
By alexandrine
#44237 A ja bym postawiła na klasykę, ale w odświeżonym wydaniu czyli bukiet róż!
Np na https://lua.com.pl mają cudne bukiety róż, ale to są róże mydlane które wrzuca się do kąpieli! ja osobiscie mam jeden bo dostałam od narzeczonego i są świetne, i mega efektowne! a dodatkowo ślicznie pachną i fajnie nawilżają skórę mmm