Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Ramoneska
#30087 Wydaje mi się, że prezent daje się rodzicom, ale w celu przekazania go za x-lat dziecku. U nas w domu generalnie zawsze daje się jakieś małe, drobne zawieszki. Szczególnie, że moja rodzina jest bardzo wierząca. Ja dostałam różaniec, który rodzice trzymali 18 lat :lol:
Dlatego wydaje mi się, że jakieś medaliki - takie bardziej pamiątkowe "artefakty" będą naprawdę na miejscu. Oczywiście, żeby tyko nie okazało się to być z plastiku, bo może być smutno i rodzicom i dziecku w późniejszym czasie ;)
Na przykład tego tego typu sklep https://srebropol.pl/upominki-na-chrzest-slub-i-komunie/ oferuje medaliki i inne. Ogólnie jak się przyjrzysz to są tam nawet spoko promocje. W sumie nie każdy chce płacić nie wiadomo ile, za prezent dla małego dziecka.
By FranczeskaWil
#30567 Też raczej wybierałabym cos dla dziecka, takiego pamiątkowego jak piszesz. Również popularne są produkty srebrne takie jakie proponuje sklep https://hefra.pl/prezenty-na-chrzest Wybór takich rzeczy jest duży, a internet jak zawsze jest pomocy w doborze prezentów na każdą praktycznie okazję.
By ladyshin
#30582 Także postawiłabym an coś dla dziecka, jakaś rozwojowa zabawka, książeczki, maty edukacyjne? w Bibabu widziałam fajne zabawki drewniane, albo rózne koce ze zwierzątkami. Teraz naprawdę mamy bardzo duży wybór, w sieci chyba wszystko można znaleźć.
By sanqi
#34783 Może być prezent jednocześnie dla dziecka i dla rodziców. Są np. takie ozdobne skarbonki i pozytywki na chrzest, można do środka włożyć pieniążki i jest prezent dla malucha i dla jego opiekunów, żeby mu sprawili coś potrzebnego i żeby ich troszkę odciążyć finansowo.