Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Bella89
#35666 Natomiast ja chcę kupić fotelik dla mojej chrześnicy. Zależy mi, aby był on montowany tyłem do kierunku jazdy. Cena nie gra znaczącej roli, ponieważ na bezpieczeństwie dzieci nie chcemy oszczędzać. Jedną z przedstawionych mi propozycji w jednym sklepie był fotelik podobny do tego https://www.sklep-smile.pl/besafe-izi-kid-i-size-x2 - wydaje mi się on idealny. A wy co myślicie na jego temat?
By Lajki34
#35880 Fotelik wygląda na stabilny i wytrzymały. Warto jednak poczytać o atestach i certyfikatach dla tego wózka. Jednak zdrowie jest najważniejsze!

_____________________________________________________________________________
https://sat-tv.pl
By Kirssteen
#37663 Pomysłów na prezent na chrzciny na pewno nie jest mało. Możecie sobie też zajrzeć na stronę https://hefra.pl gdzie jest pełno produktów głównie ze srebra. A takie prezenty też świetnie sprawdzają się na takie okazje. Choćby srebrna łyżeczka bocianek z grawerem? Pooglądajcie sobie jak to wygląda
By preda
#39984 Może to być kasa, a do tego jakiś gadżet okazjonalny - sporo gotowców jest na Empik Foto. Na pewno bez kupowania prezentów na siłę, bez konsultacji z rodzicami, bo można naprawdę kiepsko trafić. Po co kupować rzeczy, które i tak nie będą wykorzystane? To ma być przede wszystkim praktyczne, a nie kupowane na siłę. I to ma największe znaczenie - moim zdaniem. A co wy o tym sądzicie?
By Nikolll
#39988 A może matę edukacyjną zerknij sobie na produkty od lionelo mają duży wybór edukacyjnych zabawek dla dzieci. Ja jakiś czas temu siostrze jako prezent wyprawka kupiłam matę Paula. Malec jest zachwycony, potrafi przeleżeń kilka godzin dzięki czemu siostra ma czas coś zrobić.