Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By elita3
#34025 Witam serdecznie. Myślę, że to bardzo dobry pomysł z tą matą edukacyjną. Zapytaj tylko rodziców dziecka czy już czegoś takiego nie mają - bo potem się okazuje że ma się kilka takich samych rzeczy.

___________________
sagameble-sklep.pl

By Bella89
#35666 Natomiast ja chcę kupić fotelik dla mojej chrześnicy. Zależy mi, aby był on montowany tyłem do kierunku jazdy. Cena nie gra znaczącej roli, ponieważ na bezpieczeństwie dzieci nie chcemy oszczędzać. Jedną z przedstawionych mi propozycji w jednym sklepie był fotelik podobny do tego https://www.sklep-smile.pl/besafe-izi-kid-i-size-x2 - wydaje mi się on idealny. A wy co myślicie na jego temat?
By Lajki34
#35880 Fotelik wygląda na stabilny i wytrzymały. Warto jednak poczytać o atestach i certyfikatach dla tego wózka. Jednak zdrowie jest najważniejsze!

_____________________________________________________________________________
https://sat-tv.pl
By Kirssteen
#37663 Pomysłów na prezent na chrzciny na pewno nie jest mało. Możecie sobie też zajrzeć na stronę https://hefra.pl gdzie jest pełno produktów głównie ze srebra. A takie prezenty też świetnie sprawdzają się na takie okazje. Choćby srebrna łyżeczka bocianek z grawerem? Pooglądajcie sobie jak to wygląda