Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Kalina
#45960 Z takimi prezentami to problem jest taki, że nigdy nie wiadomo co kupić... Ja za tydzień ide na chrzciny i sama nic nie mam. Przeglądałam fajne śpiworki do wózka: https://4kidspoint.pl/1177-spiworek-do-wozka i nie wiem czy na któryś się nie zdecyduje. To może być trafny prezent bo większość pewnie kupi zabawki lub po prostu da koperte. Myślicie, że taki śpiworek to byłby dobry pomysł?
By Moniaa36
#46547 Ja nie szalałam z prezentem i kupiłam słonika z wibracją z sensillo a w kopercie dałam pieniądze. Rodzice kupią za nie jakieś potrzebne rzeczy albo będą mogli odłożyć na książeczkę oszczędnościową maluszka bo wiem że takową mają :)
By marina
#48544 Wydaje mi sie, że nie ma co szaleć z prezentami dla dziecka w postaci zabawek czy ubranek bo na pewno rodzice samodzielnie będą wiedzieli co będzie dla dziecka odpowiednie oraz mozemy nie wpasować się z prezentem i podarowac coś co nie będzie potrzebne oraz nie będzie się podobało. Moim zdaniem najlepiej jest po prostu podarować pieniadze i rodzice dzięki temu samodzielnie będa wiedzieli co będzie dla dziecka najlepsze....

Oprócz pieniedzy dobrze jest jednak podarowac jakąś pamiątkę, która będzie mozna potem zachować na przyszłośc.Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do tego sklepu z dewocjonaliami:
https://www.meritohurt.pl/

Znajdziesz tam wiele pamiątek z okazji chrztu.
By login
#51946
basiam napisał(a):A może taki fajny kokon dla maluszka te są szyte ręcznie z naprawdę dobrej jakości bawełny. Do tego są mięciutkie i wygodne więc uważam, że taki prezent od dobrej cioci będzie jak najbardziej na miejscu:)

Polecam producenta Luna Dream - ma super rzeczy dla dzieciaków w tym przeurocze kokoniki!