Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By sever
#35189 Najlepszym prezentem na dzień chłopaka będzie odzież uliczna streetwear lub typowa sportowa. Teraz jest moda między innymi na mma i inne sporty walki. Dużo młodych ludzi trenuje, dlatego zajrzyj do http://www.street-shop.pl/odziez-uliczna/28-73-pit-bull-west-coast.html#/4-rozmiar-xl i zobacz fajne i modne ubrania w tym stylu. Jeśli jednak twój chłopak interesuję się inna dyscypliną sportu to obejrzyj tradycyjną odzież sportową albo taką po prostu do chodzena swobodnie po ulicy z fajnymi nadrukami i grafikami.
Ostatnio edytowano Pt sty 11, 2019 8:15 pm przez sever, łącznie edytowano 2 razy
By cleganebowl
#43193 Ja polecam Ci kupić na dzień chłopaka coś skromnego ale dobrego dla mózgu: https://www.taniaksiazka.pl/kasztanowy- ... 93047.html. . Jeden lubi kryminały,przygodowe,sensacyjne,autobiografie - jak ja , drugi książki historyczne,romanse i tak dalej. Każdy lubi co innego ale na pewno coś wybierzesz.
By Emis
#43867 Słuchajcie, jeśli szukacie na prawdę jakiegoś ciekawego prezentu na dzień chłopaka a wasz partner interesuje sie anime to polecam wam zajrzeć do tego sklepu https://japonia.teetres.com/produkt/134 ... fana-anime . Mają tutaj na prawdę spory wybór dobrej jakości koszulek z ciekawymi nadrukami. Wasz chłopak na pewno bedzie zadowolony z takiego presentu